AEnB2UrHd5nIZJ6QcCNna36-fbYs8OhKrOmT8tOLFOyMbzYfCYFMKqEz4y7NZBK6FJxvrhbRU6xobzBBmCGD6PcUuswxg9wObw_e

Откријте го светот на чевли за бебиња

Како чевли за бебиња FreeSure, ние си го посветивме квалитетот на самите себе. Што и да барате, ние се трудиме да го донесеме она што ви треба, кога ви треба. Нашите клиенти сакаат да работат со нас поради нашите високо квалитетни производи доставени со неверојатна брзина. Можете да контактирате со нас за да ја добиете вашата прва понуда и да започнете да работите со нас.

 
 
15.jpg

за нас

Како признат лидер во индустријата, навикнати сме да работиме со клиенти од сите големини, локални или глобални, мали и големи. Извонредниот квалитет не само што ја формира основата на нашата компанија, туку ги води и сите наши одлуки, од тоа какви материјали да купиме и како да им обезбедиме најдобра услуга на нашите клиенти.

Како што служиме на конкурентно поле, ние постојано инвестираме во технологија и истражувачки активности кои ќе не одржат над просекот. Нашата посветеност кон квалитетот е гаранција за нашиот успех, како и за вашето задоволство.

16_edited.jpg
AirBrush_20210301100927_edited.jpg
AirBrush_20210219141621_edited_edited.jpg
 

Нашите производи

Високи стандарди во производството и материјалите

Со својата широка палета производи, Бебешки чевли FreeSure ви нуди не само висок квалитет, туку и разновидност што ќе ви овозможи да го најдете она што го барате. Ние гарантираме задоволство на клиентите со најквалитетни материјали, најнапредни технологии за производство и нашиот стручен тим.

 
Kumaş Detay
5.jpg

МАТЕРИЈАЛИ

Фресјуре
Тој не користи материјали што ќе му наштетат на здравјето на најскапоцените бебиња кои не можат да го изразат својот непријатност. Сите материјали доставени од нашите добавувачи се квалификувани за квалитет и одобрени за да ги поминат тестовите.
Особено, не се користи синтетички материјал за внатрешната обвивка на чевелот; Се користи само памучен чешлан памук, што не дозволува ногата да се поти или да се студи додека зема воздух.
Кожата што се користи е во полиуретанска структура и е посигурна бидејќи не поминува низ хемиски процеси како вистинската кожа. Престиж ева се користи за ѓонот да добие форма на стапало. Кај бебињата кои не се деца, се води сметка да има влошка што ќе има форма на нозе, а не тврд ѓон. Покрај тоа, тежината на моделите се држи под контрола бидејќи тие ја ограничуваат слободата на движење на бебињата; Се внимава да биде лесна.

Görüntüleri İnceleme
2.jpg

НАШИ ДИЗАЈНИ

Фресјуре
Нашите најосновни принципи во нашите дизајни се леснотијата на користење и удобноста на стапалата. Ние се грижиме родителите да ги најдат најсоодветните чевли за нивните нозе со нашите мерења што можат да го следат растот на стапалото на нивните бебиња. Бидејќи знаеме дека стапалото на секое бебе не е исто, ние ги репродуцираме нашите дизајни со различни дезени, така што тие можат да ги изберат вистинските чевли.
Секако, свесни сме дека чевлите на бебињата треба да имаат и мода. Ние ги доставуваме нашите летни и зимски колекции на многу бебиња низ целиот свет преку саемите на кои присуствуваме и нашите дилери.

Dikiş makinesi
1.jpg

ПРОИЗВОДСТВО

Фресјуре
Имплементира управување со тотален квалитет со обучен персонал во секоја фаза од нејзината организација и производство. Илјадници чевли произведени без жртвување на изработката се обезбедени со ист квалитет. Комбинира квалитетни материјали што се користат со највисок квалитет на изработка. Тој го спроведува процесот од сечење до пакување со логика за производство на бутици и прецизност во неговото производство без да користи договорни производители во своето производство.
Освен брендот Freesure, тој продолжува да произведува специјални брендови познати во Турција и во странство.

Ние сме горди што ви нудиме производи со најдобар квалитет. Контактирајте не за детални информации.

 

ОД НАШАТА СМЕТКА на ИНСТАГРАМ

@freesure

 
 

Контактирајте не

Дали сакате да нарачате или да научите повеќе? Само контактирајте не.

  • Google Places
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Twitter

Ви благодариме што поднесовте