top of page

Hakkımızda Daha Fazlası

Hayata Atılan İlk Adımlar...

15_edited_edited_edited.jpg

Sinderella Bebe Aksesuarları, seksenli yıllarda bir annenin hobi niteliğinde çalışması ve kısıtlı kapasitesi ile üretimine başlamıştır.
1992 yılında kurulan ilk atölyesi 1994 yılında büyümüş ve bugünün teknolojik imkanları ile artan üretim kapasitesi, kalitesiyle bebek patiği üretimini Türkiye’de gerçekleştiren tamamıyla yerli, sektöre yenilikçi anlayış getiren öncü bir firma olmuştur.

Aile şirketi olan Sinderella Bebe Aksesuarları, Bebek Ayakkabılarının da modası olması gerektiği bilinci ile
yaz ve kış koleksiyonlarını oluşturmaktadır.

Firma kuruluşundan itibaren SİNDERELLA BEBE, FREE BABY markalarıyla tanınmış, 2009 yılından itibaren de FREESURE firmanın tescili markası olmuştur.

Freesure Bebek Ayakkabıları bebeklerin de bir modası olduğunun farkındalığını oluştururken ,
rahatsızlığını dile getiremeyen en kıymetli varlıkların sağlığını düşünerek tenine ve doğaya zararlı hiçbir materyali kullanmadan üretim yapmayı vazgeçilemez bir prensip olarak kabul etmiştir.

Bebek ayak anatomisine, konforuna ve şıklığına  uygun üretilen modelleri yaz ve kış koleksiyonlarıyla ,yürüme öncesi, 0 - 12 ay arası bebeklerin ayak ölçülerini dikkate alarak 4 farklı numara ile sunmaktadır.

Misyonumuz

Yürümeye başlama macerasının sağlıklı ve gelecekte başarıya koşan büyük adımların şahidi olarak rahatsızlığını dile getiremeyen bebeklerin ayağının konforu olmaktır.

Mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile üretimine modern teknolojiler ile devam eden firma Türkiye’de üretim yaparken dünyanın birçok ülkesindeki bayileri ile minik ayaklara ulaşmaktadır.

Hakkımızda: Hakkımızda
bottom of page